Дубровицька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості інформує: Навчаємо професій у листопаді

Дата: 02.11.2022 11:35

У листопаді 2022  року в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості планується навчання за такими професіями:

Практичний вебдизайн: проектування, створення та супроводження вебвузлів  - 06 листопада (3 міс.)

Манікюрник   – 15 листопада  (3,4 міс.)

Комп’ютеризований бухгалтерський облік – 15 листопада   (2 міс.)

Продавець продовольчих товарів   – 17 листопада   (5 міс.)

Швачка – 29 листопада (3 міс.)

Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3ds Max» -                     23 листопада (3 міс.).

За детальною консультацією звертайтеся до Дубровицької  районної  філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м. Дубровиця, вул Гольшанських, буд.23а               (тел. (03658) 2-02-70)