З Днем працівника лісу!

Дата: 16.09.2022 15:18

Шановні працівники лісу прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Одним із найдорожчих скарбів нашої громади є неповторна краса лісів. Охорона цього дару природи – високе покликання Ваших працівників, щоденна праця яких примножує зелене багатство, забезпечує екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Ваша робота – це величезний внесок в оздоровлення всієї країни, Ви – хранителі грандіозного виробника кисню – лісу.

Велике спасибі Вам за невтомну працю і самовідданість. Бажаємо Вам багатіти фінансово і духовно, бути міцними і здоровими, як величні дуби, стрункими, як берези, красивими, як ялини! Зичимо Вам мирного неба, чистої природи, благородних справ, благополуччя і гармонії. Нехай ліси шумлять, а природа чарує красою. Нехай у Вас буде успіх і щастя, здоров`я та сили.

Виконавчий комітет Висоцької сільської ради