Вітаємо зі святом

Дата: 28.08.2022 08:11

Шановна громадо! Сьогодні, 28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці - День села святкують жителі села Висоцьк та села Бродець.

День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб жити, працювати і творити для майбутнього. Славна історія кожного села є часткою історії нашої громади. А історію творять люди.

На жаль, війна внесла в життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Важко Нестерпно боляче від втрат.  Але ми маємо триматися, бути сильними. І маємо продовжувати жити і працювати! Віримо та знаємо, що все буде гаразд. Все буде Україна!!!

Від імені сільської ради, виконавчого комітету щиро вітаємо жителів сіл Висоцьк та Бродець з Днем села! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і МИРУ. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до Вас, дарує щасливі літа, мирного неба і просто людського тепла!