День пам’яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2022 14:12

З метою належного відзначення у 2022 році Дня пам`яті та примирення 8 травня і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Висоцькій громаді відбулися заходи, в яких взяли участь голова Висоцької сільської ради Алік НОВИК, члени виконавчого комітету, керівники та працівники всіх структурних підрозділів Висоцької сільської ради,  делегація представників ДП «Висоцьке лісове господарство», колектив Висоцького  ЗДО «Льонок», небайдужі жителі с. Висоцьк. Традиційно було проведено панахиду за жартвами Другої світової війни та за захисниками, які віддали життя за Україну.

Усі учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до братської могили.

Були проведені церемонії покладання вінків та квітів на братському кладовищі в с. Висоцьк та біля обелісків по селах громади. Проведено панахиди за жертвами Другої світової війни.

Заклади освіти та культури, згідно законодавства та вимог воєнного стану, провели інформаційні заходи, спрямовані на поширення об’єктивних історичних даних про причини та події Другої світової війни.

Ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас. Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!