В Україні відзначають День Єднання
Дата: 16.02.2022 11:17
Кількість переглядів: 343
Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022, на будинках і спорудах Висоцької територіальної громади піднято Державний Прапор України, о 10.00 виконано Державний Гімн України.
Висоцька ТГ долучилася до створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом». У заходах до Дня єднання взяли участь голова Висоцької ТГ Алік НОВИК, виконавчий комітет Висоцької сільської ради, представники ДП «Висоцьке лісове господарство», працівники освіти, культури.
Окрім цього, серед заходів до Дня Єднання 16 лютого в закладах освіти і культури будуть проведені уроки, виховні заходи, години спілкування, присвячені єднанню та спрямовані на популяризацію України.