Новорічна казка у Висоцькій громаді

Дата: 04.01.2022 10:02

Новий рік - одне з найдавніших і найулюбленіших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, яку з нетерпінням чекають люди.

В закладах культури Висоцької територіальної громади пройшли казково-новорічні дійства «З Новим 2022 роком». На глядачів чекали конкурси, розваги, ігри, пісні, вітання, танці та феєрія гарного настрою.

В глядацьких залах було спекотно від оплесків та вражень. Чарівні дійства перевтілень заворожували глядачів. Традиційні вітання від Діда Мороза та Снігуроньки дарували святкову атмосферу. Звісно, без подарунків не обійшлося. За доброю традицією, учасники конкурсів отримали новорічні подаруночки та сюрпризи.

Ось такі чудові свята дарували сільські клубні заклади культури, а попереду втілення нових креативних ідей. З Новим 2022 роком!!!