Шановні підприємці Висоцької громади!

Дата: 20.12.2021 12:36

Прийміть слова щирої вдячності за солодкі подарунки для діток до Дня Святого Миколая!!!

Добрі справи не залишаються  непоміченими. Цього року Ви стали справжніми чарівниками та прикладом для наслідування - Гирбу О. Г. (ТОВ «Доля Полісся»), Бугай М. А., Деревенко О.А., Черкас С. С., Тенюка М. Д. (ТОВ «Маяк Полісся»), Веленець О. П., Хуторна І. В., Деревенко Б. Т., Деревенко В. Т, Седлачек М. Ю., Ярмолчук С. Г., Стрибулевич Л. С., Котяй В. В, Слісарчук І. І., Федоров І. І., Мисько Г. А., Годунко Т. С., Твардовський І. А., Богатько В. Г., Сухович Т. С., Хомич І. М., Сокол В. І., Редзель В. Є., Колода Г. А., Кисюк К. А., Кренько О. А., Новик О. М., Твардовська С. В., Позняк І. Д., Репута П. В., Барташевич М. Л., ТОВ «ТОРФ ЛЕНД Україна».

Упевнені, що Ваш приклад показовий, нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров`я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки ініціатив нашої громади.