Підприємці Висоцької громади дарують діткам солодощі до Дня Святого Миколая

Дата: 13.12.2021 17:28

19 грудня кожна дитина із Висоцької територіальної громади отримає солодкий подарунок до Дня Святого Миколая. Це стало можливим завдяки підприємцям, які дали кошти на таку гарну справу і стали справжніми чарівниками: Гірбу О. Г., Бугай М. А., Деревенко О.А., Черкас С. С., Тенюка М. Д., Велюнець Е. П., Хуторна І. В., Деревенко Б. Т., Деревенко В. Т, Седлачек М. Ю., Ярмолчук С. Г., Стрибулевич Л. С., Котяй В. В, Слісарчук І. І., Федоров І. І., Мисько Г. А., Годунко Т. С., Твардовський І. А., Богатько В. Г., Сухович Т. С., Хомич І. М., Сокол В. І., Редзель В. Й., Колода Г. А, Кисюк К. А., Кренько О. А., Новик О. М., ТОВ «ТОРФ ЛЕНД Україна».

Приємно, що приватні підприємці розуміють, що День Святого Миколая – це найочікуваніше, найсвітліше і найдобріше свято.  Бути чарівником тут приємно і легко. Це гарний приклад, який принесе діткам свято, радість та віру в дива. Творити добро насправді простіше, ніж можна собі уявити.