Дубровицька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 01.11.2021 16:12

Навчаємо професій у листопаді

У листопаді 2021 року в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості планується навчання за такими професіями:

КРАВЕЦЬ : Початок навчання – 02 листопада . Термін навчання – 9,2 міс.

МАЙСТЕР РЕСТОРАННОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ : Початок навчання – 03 листопада . Термін навчання – 6,2 міс.

АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ : Початок навчання – 09 листопада . Термін навчання –  6,1 міс.

ВЕРСТАТНИК ДЕРЕВООБРОБНИХ ВЕРСТАТІВ : Початок навчання – 10 листопада . Термін навчання – 6,1міс.

МАНІКЮРНИК: Початок навчання – 16 листопада. Термін навчання – 3,4 міс.

ЛИЦЮВАЛЬНИК -ПЛИТОЧНИК : Початок навчання – 16 листопада . Термін навчання –               5 міс

ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ : Початок навчання – 17 листопада . Термін  навчання – 5 міс.

МУЛЯР : Початок навчання – 22 листопада . Термін навчання – 4,4 міс.

ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА (категорія «С»): Початок навчання – 23 листопада  . Термін навчання –  1,4 міс.

ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (категорія «В») : Початок навчання – 24 листопада . Термін навчання – 2 міс.

За детальною консультацією звертайтеся до Дубровицької  районної  філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м. Дубровиця, вул Гольшанських, буд.23а               (тел. (03658) 2-02-70, каб. 1)