Акція «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна»

Дата: 22.10.2021 16:00

Ліс – це свіже повітря та чисте довкілля. У межах  акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна» 22.10.2021 на території Висоцького лісництва були висаджені сіянці сосни та берези загальною площею 2,0 га. До акції долучилися працівники ДП «Висоцьке лісове господарство», колектив  Висоцької ТГ на чолі з головою Аліком НОВИКОМ, здобувачі освіти та педагогічні колективи на чолі з директором Висоцького ЗЗСО школи Валентиною КРЕДЕНСИР та директором Вербівської гімназії Ольгою ТВАРДОВСЬКОЮ. Вкотре до акції долучився і настоятель Свято-Успенського храму с. Висоцьк  протоієрей  Андрій ПОСТОЄВ.

Усі разом долучилися до благородної справи створення лісів. Така акція дає кожному чудову можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власними руками зробити свій внесок у збереження та примноження зелених легенів нашої планети.

Державне підприємство «Висоцьке лісове господарство» запрошує всіх бажаючих, хто хоче посадити своє дерево і долучитися до даної акції.  Підприємство забезпечує посадковим матеріалом, площами під посадку лісу, інвентарем. Стати учасником акції може кожен!!!