КНП «Висоцький ЦПМСД» (Висоцька лікарня) висловлює щиру вдячність меценатам

Дата: 29.09.2021 16:25

Колектив КНП  «Висоцький ЦПМСД» (Висоцька лікарня) висловлює щиру подяку для благодійників, які допомагають розвивати сільську медицину та сприяють розвитку первинної медичної допомоги для населення! А саме:

• Рашовському Володимиру Івановичу;
  • Мережі магазинів автозапчастин «Автодонор»;
  • Торчилу Віталію Федоровичу;
  • Тенюці Миколі Дмитровичу.

Завдяки цим меценатам було здійснено закупівлю такого обладнання: дошка Сірцева і Орлової з підсвіткою для визначення гостроти зору у дорослих та дітей, глюкометри, тонометри, тест-смужки для визначення рівня глюкози, безконтактні термометри і пульсометри, ЗІЗ (рукавички).

Також, висловлюємо щиру подяку за фінансування закладу для депутатів Висоцької сільської ради на чолі з мудрим очільником – Аліком НОВИКОМ. Жодна проблема закладу не лишилась осторонь. Кошти виділяються на заробітну плату працівникам, оплату комунальних та інших послуг, придбання необхідних товарів.

Медицина в КНП «Висоцький ЦПМСД» стає з кожним кроком все доступніша до кожного жителя ОТГ!

Щира вдячність меценатам! Нехай добро зроблене Вами повертається сторицею.Фото без описуФото без описуФото без опису