Новий котел у Висоцькому закладі загальної середньої освіти

Дата: 23.09.2021 09:41

До голови Висоцької сільської ради Аліка НОВИКА звернулася директор Висоцького закладу загальної середньої освіти з проханням виділити кошти для придбання нового твердопаливного котла у школу.

Діючий котел «Gefest-profi», серійний №35, потужністю 350 кВт, діапазон регулювання t 40-90, був придбаний ще у 2012 році. Та, незважаючи на незначний термін експлуатації, взимку 2021 року тричі виходив з ладу. Через ряд технічних проблем став ненадійним в подальшій експлуатації.

Висоцькою сільською радою були виділені кошти в сумі 300,00 тис. грн для придбання твердопаливного котла у Висоцький заклад загальної середньої освіти. Котел доставлено в освітню установу.

Щиро ДЯКУЄМО за розуміння до потреб освіти очільнику громади Аліку НОВИКУ, а також ДП «Висоцьке лісове господарство», в особі директора Віталія ТОРЧИЛА, за сприяння у розвантаженні нового твердопаливного котла.

Дякуємо Вам за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою процвітання Висоцької територіальної громади.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису