У закладах освіти пройшов тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 17.09.2021 22:18

У закладах освіти Висоцького освітнього округу пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Заходи проводилися з метою попередження дитячого травматизму та ознайомлення учнів з правилами дорожнього руху.

Діти мали змогу в ігровій формі повторити правила, переглянути тематичні мультфільми, послухати бесіди, подивитись презентації, погратися в поліцейського і пішоходів, вивчити основні дорожні знаки. Педагогічні працівники активно долучилися до тижня безпеки, провели заняття цікаво та креативно.

З впевненістю можна сказати, що діти усвідомили необхідність бути уважними на дорозі та дотримуватися правил дорожнього руху.