У Висоцькому СБК проведено ремонтні роботи

Дата: 09.09.2021 09:57

Керівництво Висоцької сільської ради значну увагу приділяє належному утриманню установ. Адже, завжди приємно заходити у доглянуте та гарне приміщення, особливо, якщо це будинок культури.

Як відомо, культура – це спілкування людей у громаді між собою. Для цього у Висоцькому сільському будинку культури (2021 році) пофарбовано підлогу у глядацькій залі та на сцені, у темно-зелений колір пофарбовано бічні панелі; у  фойє: повністю побілено зал, пофарбовано підлогу; побілено  колони, відремонтовано поріг, зроблено та встановлено 2 смітника. Найбільшої шкоди завдавав аварійний балкон, який був відремонтований силами чоловічого колективу Висоцької сільської ради на чолі з сільським головою – Аліком Новиком. До справи долучився житель села Висоцьк – Конончук Олександр Анатолійович, який допоміг власною технікою виконати це завдання.

Вперше на заклади культури були закуплені електричні лампочки, відра, граблі, віники.

Керівництво Висоцької сільської ради і надалі буде розвивати належний стан будівель та матеріальну базу культурних установ.