Нове життя КНП «Висоцький ЦПМСД»

Дата: 31.08.2021 16:05

Найціннішим скарбом для громадянина є здоров`я. Саме тому, впродовж 2021 року керівництво Висоцької сільської ради активно працює над покращенням медичної галузі у громаді.

На даний час у  КНП «Висоцький ЦПМСД» працює:

лікар загальної практики - сімейної медицини - Логин Людмила Миколаївна, лікар загальної практики - сімейної медицини - Кухарець Михайло Васильович,

лікар-педіатр – Красько Наталія Пилипівна,

лікар-терапевт – Позняк Світлана Миколаївна,

лікар – стоматолог – Кафтан Олександр Ісаакович.

Також, жителі мають змогу користуватися послугами лабораторії, адже у закладі працює досвідчений фельдшер-лаборант – Берестень Алла Анатоліївна. З січня місяця, на численні прохання жителів громади, відновлено роботу фізкабінету. Якісні послуги надає сестра медична – Полховська Руслана Петрівна, на приладах, які пройшли сертифікацію в м. Рівне. Відновлено посаду акушерки, огляди здійснює досвідчена сестра медична Пархомович Тетяна Олексіївна. Для зручності громадян лікарі здійснюють виїзди за викликом.

В закладі працює центр вакцинації, сестри медичні пройшли відповідне навчання. Вакцина є в наявності. На даний час жителі активно вакцинуються.

Також, додатково жителі сіл мають змогу отримувати медичні послуги за місцем проживання. Була відновлена робота фельдшерсько-акушерських пунктів та забезпечено їх фаховими працівниками: Людинська амбулаторія ЗПСМ, ФАП с. Вербівка, ФАП с. Рудня, ФАП с. Золоте, ФАП с. Бродець, ФАП с. Тумень, ФАП с. Городище, в ПТБ с. Партизанське у вівторок та п’ятницю здійснюють виїзд медичні сестри з КНП «Висоцький ЦПМСД».

ТОВ «Рівнефармація» орендує приміщення в КНП «Висоцький ЦПМСД» під аптечний пункт, у якому здійснюється відпуск медикаментів за програмою «Доступні ліки», також жителі мають змогу отримати інсулін за рецептом лікаря.

Отож, зроблено чимало. Керівництво Висоцької сільської ради і далі буде працювати над покращенням медичної галузі у громаді.

Шановні жителі громади, піклуйтесь про своє здоров`я та вчасно звертайтесь за фаховою допомогою. Підтримайте лікарню та задекларуйте свою медичну декларацію з лікарями КНП «Висоцький ЦПМСД». Тоді у Висоцькій громаді і далі функціонуватиме лікарня, а жителі отримуватимуть якісні медичні послуги.

Телефон для укладення медичної декларації - 0968496818

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису