День села Бродець

Дата: 30.08.2021 14:10

28 серпня святкували День села і жителі села Бродець. Концерт під керівництвом Нагорної Зої Михайлівни вдався на славу. Були і танці, і співи, і виступи найменших жителів села і сценка " Про свекруху та невістку" та запальні виступи ансамблю " Кумасеньки". На свято завітали і гості: Таїса Яцута з села Людини та ансамбль " Височаночки" з села Висоцьк. Зі святом всіх привітав сільський голова Висоцької громади Алік Новик. Гості були вражені внутрішнім виглядом сільського клубу, розмаїттям виступів, як дитячих так і дорослих. Відразу відчувалося, що гурткова робота проводиться на високому рівні, а Зоя Михайлівна користується великим авторитетом у своїх маленьких артистів. Адже вкінці вони щиро подякували їй за ціле літо репетицій та подарували подарунок. Ми також дякуємо за запрошення та гарно проведений час. Так тримати! Село - невеличке, але всі дітки задіяні у святах та мають змогу розвивати свої таланти та здібності, працівники культури, як одне ціле, кожен має свою ланку роботи, яку виконує на належному рівні. Було приємно спостерігати за вашою злагодженої роботою.
Ввечері на жителів села Бродець теж чекала естрада та масове гуляння.Фото без опису