У Висоцькій територіальній громаді обрано директорів для трьох закладів загальної середньої освіти.

Дата: 26.08.2021 09:02

Фото без описуВисоцькому, Туменському та Людинському закладу освіти комісія обрала 25.08.2021 року керівників.

У всі заклади було по одному претенденту. Це два чинні керівники та заступник директора з виховної роботи Людинського ЗЗСО.

Отож, за результатами конкурсу, Висоцьким та Туменським ЗЗСО продовжуватимуть керувати діючі директори - Валентина КРЕДЕНСИР та Тетяна ГУЗИЧ відповідно. А директором Людинського ЗЗСО ім.К.Хомич стане Людмила КОТЯЙ.

Зазначимо, що участь у роботі конкурсної комісії взяли начальник управління Державної служби якості освіти у Рівненській області Святослав Миколайович СИДОРУК , перший заступник голови Сарненської районної державної адміністрації Людмила Василівна МАРИНІНА та начальник управління освіти, культури, охорони здоров'я та спорту Сарненської районної державної адміністрації Оксана Василівна КОНДРАТЮК.

Зичимо успіхів та плідної роботи новообраним керівникам!Фото без опису