З Днем Народження, моя КРАЇНО!!!

Дата: 24.08.2021 21:33

24 серпня 2021 року у Висоцькому сільському будинку культури відбулися святкування з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України.

Концерт розпочався з Гімну України. Сільський голова Висоцької сільської ради Новик Алік Олександрович привітав усіх присутніх зі знаменною датою. Відповідно до Розпорядження сільського голови Висоцької сільської ради від 16 серпня 2021 року №97 «Про нагородження жителів Висоцької територіальної громади з нагоди 30-ї річниці Дня  Незалежності України» грамоти отримали 50 жителів, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток Висоцької сільської ради.

Далі аматори сцени Висоцького будинку культури, Людинського сільського клубу, Вербівського сільського клубу, Бродецького сільського клубу, Туменського сільського клубу, Городищенського сільського клубу радували глядачів своїми виступами. Були і вірші, і танці, і пісні. Розпочав концерт дует Оксани Дубатовки та Руслани Фото без описуПодарецької з піснею «Добрий день Вам, люди». Родина Юрчуків з села Городище та родинний дует Ігоря Полякова та Наталії Рудник – запалили зал, Таїса Яцута вкотре дивувала глядачів своїм мелодійним співом, ансамбль «Кумасеньки» піснею «Черешенька» - звеселив зал, вихователь ЗДО «Льонок» Зінаїда Виднічук вразила всіх піснею «Слава Україні!». Доповнили виступи хореографічні картинки Висоцького ЗЗСО «Благословенна Богом земля» (керівник Ірина Макаревич), Вербівського сільського клубу «Танець з рушниками». А вихованці Висоцького ЗДОФото без опису «Льонок» подарували глядачам танець «Козачата». Присутні були приємно вражені виступом вокального ансамблю «Калинонька» керівник Полховська Любов Степанівна, який відродився до цієї знаменної дати. У їх виконанні звучали пісні: «Лелека», «Моя ти земле, калинова», «Молитва за Україну».

Дякуємо всім учасникам та організаторам за чудовий концерт.