Вакцинацію від COVID-19 можна отримати у КНП "Висоцький ЦПМСД"

Дата: 12.08.2021 12:43

Адміністрація КНП "Висоцький ЦПМСД" повідомляє, що

розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру державного рівня, повязаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 24 лютого 2021 року 11 (у редакції розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічної характеру державного рівня, повязаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 02.08.2021 року 49)" внесено зміни до переліку надавачів медичних послуг, визначених для забезпечення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, у який безпосередньо включений і наш заклад наданання первинної медичної допомоги.

Відповідно, 03.08.2021 р. наказом по установі 60 створено мобільну бригаду для проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та розпочато вакцинацію населення.

Вакцинація є повністю безкоштовною і відбувається за попереднім записом.

Телефон для запису 0667332341