На Петра до Петра

Дата: 12.07.2021 19:03

Фото без описуНа свято Петра і Павла у Висоцькій публічно-шкільній бібліотеці (бібліотекар Малько Марія Василівна) пройшло чергове засідання літературного об`єднання «Журавлина».

Захід приурочений пам`яті відомого байкаря - Петра Харитоновича Красюка, який жив і творив у Висоцьку.

В цей день у бібліотеці панувала творча атмосфера: читали поезію, розповідали цікаві історії, співали пісень. На засіданні була присутня донька байкаря – Красюк Клавдія Петрівна, яка поділилася спогадами про батька, а також власними віршами. Всіх присутніх привітав заступник сільського голови – Самко Віктор Іванович.

У Висоцьку відкрили і нові таланти, які обрали собі за орієнтир літературну стежину. Свої творчі доробки представила – Вабіщевич Олена Ярославівна. Пообіцяла поділитись своїми надбаннями і Мосійчук Тетяна Володимирівна.

Радіємо з того, що творчість Петра Харитоновича має широкий розголос та надихає місцевих поетів на нові звершення. І цей захід підтвердження того, що на поетично-байкарську стежину виходять нові і нові обличчя.

Петра Харитоновича пам’ятають, поважають і продовжують його справу.

Ми пишаємося, що він жив і творив у Висоцьку. Це наша гордість!!! Гордість Висоцької громади!!!

Світла пам'ять тобі, Великий байкарю!!!

«Полісся - його земля, душа та пісня», як годиться в нас на Україні – захід завершили піснею у виконанні народного аматорського вокального колективу «Журбина» керівник Таїса Яцута.

Дякуємо всім причетним за захід, а особливо сільському голові Аліку Новику за фінансову підтримку.

Шановні «Журавлинці», нехай у Ваших родинах панує злагода та душевний спокій. Бажаємо Вам від Бога – здоров`я, сил від природи, тепла і натхнення, любові і згоди.

До нових зустрічей!!!