Марафон_30: на Рівненщині збирають історії про «нашу незалежність»

Дата: 07.07.2021 10:23

#Марафон_30: на РівнСвітлина від Рівненська обласна державна адміністрація.енщині збирають історії про «нашу незалежність»

Цьогоріч у рамках святкування 30-річчя незалежності Украі?ни за сприяння Міністерства розвитку громад та територіи? проводиться Всеукраі?нськии? культурно-освітніи? МАРАФОН «Наша незалежність».

Марафон має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становлення незалежності Украі?ни.

Концепція Марафону передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історіі? очевидців тощо), що є знаковими для становлення украі?нськоі? незалежності та визначними у РІВНЕНСЬКІЙ області.

Взяти участь у марафоні можуть всі охочі. Публікувати матеріали потрібно під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.

За результатами марафону визначать ряд найкращих публікацій. Їх відзначать на одному із заходів проведених в рамках святкування Дня Незалежності.