Конкурс-ярмарок педагогічної творчості у Висоцькій ТГ

Дата: 14.04.2021 17:09

Фото без описуВпродовж лютого у Висоцькій ТГ вперше проходив  І етап ХVІІІ конкурсу-ярмарку педагогічної творчості в 2021 році у номінаціях: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Спеціальна освіта», «Фізика», «Географія», «Економіка», «Математика», «Інформатика», «Інформаційні технології в освітньому процесі», «Мистецтво».

На конкурс-ярмарок було представлено  19  авторських робіт  із 6-и закладів  освіти (3 - із закладів загальної середньої освіти , 1- із гімназії, 1 – із закладу дошкільної освіти).

Найбільш чисельно  були представлені номінації «Початкова освіта» - 9 робіт, «Спеціальна освіта» - 2 роботи, «Математика» - 2 проєкти, «Мистецтво» - 2 роботи, «Географія» - 2 роботи.Фото без опису

Найактивнішими учасниками І етапу ХVІІІ конкурсу-ярмарку стали педагоги  Людинського закладу загальної середньої освіти ім. К.Хомич (9 проєктів, з них 7 призових місць),   Туменського закладу загальної середньої освіти (по 5 проєктів, з них – кожен здобув  5 призових місць) , Висоцького закладу загальної середньої освіти ( 3 проєкти, з них – 3 призових місця).

Забезпечено участь призерів І туру в обласному конкурсі-ярмарку педагогічної творчості за відповідними номінаціями (14 учасників із 5 закладів освіти).