Якісна освіта – одне з головних завдань влади

Дата: 14.04.2021 16:35

31 березня 2021 року завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту Висоцької сільської ради Світлана ПОСТОЄВА прибула у Висоцький заклад загальної середньої освіти в особі старшого інструктора та відповідальної за проведення основного етапу другого циклу моніторингових досліджень якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» у 2021 році».

Дослідження передбачало виконання учнями 4 класу предметних тестів для оцінювання математичної компетентності, а також надання ними відповідей на запитання анкет.

Основний етап дослідження складається з трьох блоків:

блок 1: проведення тестування (виконання учнями частини 1 тесту з математики (тривалість – 40 хв.));

блок 2: проведення тестування (виконання учнями частини 2 тесту з математики (тривалість – 40 хв.));

блок 3: проведення анкетування (заповнення учнями анкети учня / учениці та додаткової анкети для учня / учениці «Дистанційне навчання в умовах пандемії COVID-19» (загальна тривалість анкетування – 25 хв.)).

«У дослідженні, у якому взяли участь четвертокласники з усіх областей нашої держави, -  це понад 9 000 учнів. І ви – серед них. Це велика честь бути учасником такого великого дослідження!»  - інформувала Світлана Миколаївна ПОСТОЄВА.