До уваги жителів громади! Заборонено випалювати траву та сухостій!!!

Дата: 16.03.2021 14:16

Протягом 2020 року на території України виникла велика кількість пожеж в лісових масивах, торфовищах. Внаслідок пожеж вогнем було знищено великі площі лісів. Вогнем були знищені населені пункти, а найгірше, що вогонь забрав людські життя. Для ліквідації пожеж залучались працівники лісової галузі, рятувальники, місцеве населення. Були затрачені значні матеріальні ресурси. З метою реалізації рішень Колегії ДСНС України від 29.01.2021 №1 «Про організацію заходів з протидії пожежам в екосистемах у 2021 році», з метою попередження виникнення пожеж та оперативного реагування на пожежі в екосистемах (лісових масивах, торфовищах), запобігання поширенню вогню на населені пункти Висоцької сільської ради, доводимо до Вашого відома про заборону випалювання трави та сухостою, особливо на торфополях та поблизу лісових масивів, населених пунктів, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за такі дії.

Виконавчий комітет Висоцької сільської ради