З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ!

Дата: 06.12.2020 07:39

Фото без опису6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Це свято хоробрих, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Щиро дякуємо  тим, хто  щодня вірою і правдою служать Українському народові.

Бажаємо Вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою, виконавчий комітет Висоцької сільської ради