Один в полі не воїн

Дата: 04.06.2020 09:40

Фото без описуНедаремно в народі кажуть: «Один в полі не воїн». Отож і ми зібралися, попрацювали і маємо хороший результат. А саме: у нашій школі стоять вже у всіх класних кімнатах енергозберігаючі вікна, за які завдячуємо директору Державного підприємства “Висоцьке лісове господарство” Торчилу Віталію Федоровичу, директору ТОВ фірми “Рекорд” Рашовському Володимиру Івановичу та директору ТОВ «Доля Полісся» Гирбу Олегу Гавриловичу.Щоб створити затишок своїм дітям, до школи на допомогу прийшли батьки і встановили9 вікон. Дякуємо Конюському Олегу, Бруцькому Олександру, Твардовському Сергію, Володьку Миколі,Твардовському Віталію, Серку Жану, Єфимову Валерію, Козубовському Сергію, Леоновцю Анатолію, Твардовському Віталію, Леоновцю Роману, Твардовському Володимиру, Богатьку Юрію.
Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння і підтримку. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
З повагою педагогічний та
учнівський колектив Вербівського НВК

Інформаційне джерело: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=635955816998671&set=pcb.2630799823841846&type=3&theater