Реалізація Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2018-2020 роки

Дата: 27.05.2020 14:57

З метою реалізації пункту 13 заходів Програми розвитку малого і середнього  підприємництва у Рівненській області на 2018-2020 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 лютого 2018 року № 103, затвердженої рішенням обласної ради від 16 березня 2018 року №863 та відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надають на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва (затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 квітня 2018 року № 223, зареєстрованого  в Головному територіальному управлінні юстиції  у Рівненській області 26 квітня 2018 року за № 15/1304) департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2020 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (показниками) банків, передбачених в обласному бюджеті відповідно до Програми, за рішенням конкурсної комісії може надаватись суб’єктам малого і середнього підприємництва.

За отриманням більш детальної інформації просимо звертатись до Висоцької сільської ради за електронною адресою visotskrada@ukr.net або за телефоном 60100