27 лютого 2020 року у с. Висоцьк відбулося свято Масниці.

Дата: 28.02.2020 09:27

Фото без описуМасниця - це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це веселе свято, сповнене народних обрядів. Наші предки вірили: піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну. Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду (Зима зустрічається з Весною). А в дійсності, розпочинається нове коло в природі.
Ось і ми відзначили зустріч Зими та Весни піснями, танцями, розвагами.
За організацію та проведення свята я завдячую працівникам культури клубного типу Висоцької ОТГ: Вербівському СК, Висоцькому СБК, Людинському СК, Партизанському СК, Руднянському СК.Фото без опису
Щирі слова подяки для працівників та батьків Висоцького ДНЗ «Льонок», працівників культури Висоцької ОТГ за підготовку смаколиків.
Дякую Висоцькій сільській раді за допомогу в організації свята.
А особлива подяка - усім жителям та гостям села, які завітали на наше свято Масниці. В цей день ми всі були однією великою родиною, яка співала, танцювала, брала участь у конкурсах, куштувала млинці та вареники.
Тож бажаю тобі, моя ВЕЛИКА РОДИНО, сонячного настрою, чудових та радісних подій. А доля нехай квітучою стежкою веде до здійснення усіх мрій!

Директор центру культури та дозвілля
Висоцької сільської ради Ю. В. Карпович