Кохання – це не тільки почуття людяності та шляхетності.

Дата: 16.02.2020 15:32

Фото без описуКохання – це не тільки почуття людяності та шляхетності. Воно має в собі дуже велику силу і заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято відзначається майже в усьому світі 14 лютого як Свято закоханих, або День святого Валентина.
Директор Висоцького СБК, Руслана Подарецька, провела для учнів Висоцької ЗОШ тематичну програму «Романтична пара».
Гучними оплесками присутні зустріли три пари. Всі вони впевнено і красиво боролися під час різноманітних конкурсів за звання «Ідаельна пара» та «Найромантичніша пара».
За підсумками журі «Ідеальною парою» стали Анастасія та Дмитро. Пара Катерина та Даниїл, пара Каміла та Микола отримали однакову кількість балів і стали «Найромантичнішими парами».Фото без описуФото без опису