Увага КОНКУРС!

Дата: 19.08.2019 22:31

Увага КОНКУРС!

Фото без описуЗапрошуємо усіх бажаючих жителів с. Висоцьк від 8 до 13 років взяти участь у конкурсі дитячого малюнка «Моє рідне село», який відбудеться з 20 серпня по 27 серпня.

Умови проведення конкурсу: розповісти за допомогою малюнка про своє рідне село, відобразивши у роботі найулюбленіші куточки, історичні пам'ятки, минуле, сучасне та майбутнє села тощо.

Роботи мають відповідати таким вимогам:

1.    Розмір малюнка може мати формат А-3, А-4.

2.    На конкурс представляються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці.

3. На  зворотньому  боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою) назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім'я, по батькові та вік автора роботи; контактний телефон.

Роботи потрібно подавати у Висоцьку публічно - шкільну (сільську)  бібліотеку до 27 серпня.

Оголошення переможців відбудеться на святковому концерті, приуроченому до Дня села Висоцьк 28 серпня 2019 року у приміщенні Висоцького СБК.

Директор центру культури та дозвілля

Висоцької  сільської ради