Мовний табір "Edelweiss"

Дата: 15.06.2019 09:20

У Золотинській школі було організовано з 3 по 7 червня мовний табір "Edelweiss", в якому взяли участь учні 5-8 класів. Програма мала тематичне спрямування й базувалася на автентичному мультфільмі для дітей "Meg and Mog". Також діти мали можливість удосконалити мовленнєві навички, розширити словниковий запас, а також вчитися долати мовний бар'єр. Найбільш захопливим був останній день перебування в таборі, оскільки пошук скарбів - це завжди кульно! Правильно й послідовно виконуючи завдання квесту - учасники наближалися до нагороди. Скарбом виявилися солодкі подарунки від спонсора. Веселі руханки, айсбрейкінг, лексичні челенджі, варіації ігр "Bingo!" та "Cross and Noughts" - все це у програмі мовного табору під керівництвом Полюхович В.П. Було класно!