Олімпійський день

Дата: 10.06.2019 15:21

Фото без опису5 червня на базі Людинської  школи було проведено Олімпійський день. На спортивних майданчиках зібралися позмагатися команди Висоцької ЗОШ, Вербівського НВК, Золотинської ЗОШ та Людинської ЗОШ. Спортивне свято підтримали голова Висоцької сільської ради Гура Л.Ф., заступник сільського голови Сірко М. І. та в.о. завідувача сектору освіти Постоєва С.М. Перед початком змагань усіх привітав директор Людинської школи Серко М. М.Фото без опису
Далі командам було запропоновано здійснити символічний пробіг з Олімпійським вогнем.
Другим етапом Олімпійського дня став спортивний квест. Кожна зупинка квесту передбачала виконання певних завдань.  Юні спортсмени мали можливість не тільки потанцювати на зупинці «Танцюють всі»,Фото без опису але  і перевірити свої знання про Олімпійські ігри на  зупинці «Олімпійський рух», розшифрувати Олімпійську термінологію на зупинці «Анаграма» та намалювати агітаційний плакат на зупинці «Майстерня здоров’я».
Поки судді визначали переможців, учасники команд мали можливість зіграти у футбол на новому майданчику, пограти у настільний теніс.
Фото без описуКожен спортсмен отримав сертифікат учасника та символічні подарунки, які надав Обласний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, а господарі свята підготували для всіх учасників солодке частування.