День захисту дітей у Висоцькій ОТГ

Дата: 02.06.2019 23:08

День захисту дітей у Висоцькій ОТГ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми  бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини, рідний край.

У Висоцькій  сільській раді вже третій рік поспіль це свято відзначається масштабно.

Юні височани та гості села розпочали святкування
виступом лялькового театру під керівництвом Малько М. В. та  переглянули   казку «Колобок».

Далі на діток чекала конкурсно - розважальна програма. Ведучі,Малько М. В. та Подарецька Р. В.,  допомагали представникам юного покоління подорожувати країною розваг з різноманітними конкурсами, ну і, звичайно, призами за участь та перемогу у конкурсах.

Про своє дитинство згадали також і дорослі, беручи участь у конкурсі «Найспритніший».

З нетерпінням діти чекали прибуття надувної гірки у с. Висоцьк.

Щиро вдячна для гостей із Сельця та Дубровиці, які показали  цікаву сценку «Книжечка без слів», співали, розповідали історії та дарували іграшки, солодощі  для глядачів.

Вербівчани із задоволенням переглядали мультики у сільському клубі, які запропонував  Твардовський І. А, грали у футбол та танцювали.

Маленькі жителі с. Рудня активно брали участь у цікавих конкурсах, демонстрували свій хист до малювання та спорту. Заняття з дітками проводили Грицюк Г. О., Янковська Г. К. та Янковська М. П.

Хочу висловити слова подяки усім, хто приймав участь в організації свята у селах громади.

Хай Бог сторицею віддячить Вам за Ваш ентузіазм, пошле здоровя, благополуччя Вам та членам Ваших родин!

Ю. В. Карпович, директор Центру культури та

дозвілля Висоцької сільської ради