9 травня

Дата: 15.05.2019 12:49

Фото без опису9 травня Україна традиційно вшановує День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Жителі та гості села Висоцьк також долучилися до святкування. Для вшанування пам’яті солдат, які здобували нашу перемогу у роки Другої світової війни, височани, зібравшись біля сільської ради, вирушили колоною до Братського кладовища.
З вітальними словами під час мітингу - реквієму виступили заступник сільського голови Сірко М. І., директор ДП «Висоцьке лісове господарство» Торчило В. Ф., дитина війни Нагорна Т. І. та учні Висоцької ЗОШ І – ІІІ ступенів.
Отець Андрій відслужив заупокійний молебень за полеглих солдат.
Продовжилося свято концертом у Висоцькому СБК.

Учні Золотинської ЗОШ разом із наставниками побували в храмі де служилася панахіда, відвідали Братську могилу на цвинтарі, де вшанували пам’ять воїнів Другої Світової війни .
Молодь має знати про історичні події Другої світової війни та роль співвітчизників у наближенні перемоги над нацизмом. Свій внесок у загальну справу зробили й наші земляки, які боролися з ворогом.
Тому важливо пам’ятати про тих людей, чиє життя насильно обірвалося, про тих, хто не повернувся до рідної домівки, і про тих, хто вижив та пройшов усі кола пекла Другої світової війни.