День пам'яті та примирення

Дата: 10.05.2019 10:12

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, учні 11 класу Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, представники Висоцького лісгоспу, місцевої влади відвідали пам’ятний хрест героям ОУН-УПА в урочищі «Деревок», що знаходиться на території лісгоспу, щоб вшанувати пам’ять полеглих повстанців відділу Коробки (Григорія Перегіняка), які планували провести операцію по визволенню села Висоцьк від фашистських загарбників, але загинули в нерівному бою 22.02.1943 року від рук нацистів. В урочищі була проведена молитва за упокій душ полеглих.
Учні та вчитель української мови і літератури Людинської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. К. Хомич, бібліотекар Людинської ПШБ відвідали пам’ятник, який було споруджено у 1995 році у знак пам´яті про фашистські звірства на хуторі Праседовка, вшанували полеглих хвилиною мовчання.
Учні Людинської ЗОШ ознайомилися з книжковою виставкою, яку підготувала Грицюк Г. О.Фото без опису Фото без опису Фото без опису