День цивільного захисту у Вербівському НВК

Дата: 26.04.2019 15:48

Учні Вербівського НВК повторювали план дій в разі виникнення небезпечної ситуації в навчальному закладі. Евакуація пройшла вдало. І хоча вхідні двері 9 класу було заблоковано (впала балка), учні не розгубилися і евакуювалися через вікно. Під час підрахунку виявилося, що одного учня немає. Дитина замешкалася, надихалась чадним газом і втратила свідомість. Доводилось винести його на носилках. Після того, як медична сестра надала йому першу медичну допомогу, коментуючи свої дії, хлопчик прийшов до тями. Також учні тренувалися користуватися вогнегасником. Все було зроблено настільки правдоподібно, що деяких учнів 1 класу довелося заспокоювати. Вони ж бо повірили в реальність подій. Алгоритм дій мають знати ВСІ, але нехай нікому не доведеться ці знання застосовувати в житті!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису