Обласний етап конкурсу "Книгоманія - 2019"

Дата: 18.04.2019 22:51

?????????»?????° ?????? ?®?»???? ????????????????.Сьогодні  у Рівненській обласній бібліотеці для дітей відбувся конкурс «Книгоманія – 2019», який об’єднує усіх любителі читати книжки.
Висоцьку ОТГ у даному конкурсі представляла Котяй Даринка, учениця 7 класу Людинської ЗОШ
І – ІІІ ступенів з твором Наталії Щерби «Часодії», а я супроводжувала юну читачку. Усі учасники конкурсу, а їх було 19, отримали сертифікати учасника, чудові подарунки, багато позитивних емоцій та мали змоги сфотографуватися з сучасними дитячими письменниками і взяти у них автограф. ?????????»?????° ?????? ?®?»???? ????????????????.
Величезне СПАСИБІ говорю для організаторів «Книгоманії-2019» у Рівненській області, Рівненській обласній дитячій бібліотеці за гостинність, Галині Олексіївні Грицюк та Людмилі Григорівні Котяй за підготовку Даринки до конкурсу і всім сьогоднішнім учасникам- книгоманам за цікаві розповіді про їх улюблені книжки.
?????????»?????° ?????? ?®?»???? ????????????????.Удачі Вам усім, цікавих книжок, захоплюючих історій та подальших підкорень «книгоманських вершин»!!!

?????????»?????° ?????? ?®?»???? ????????????????. (Сергій Гридін, країнський дитячий письменник, дає автограф для Даринки Котяй)

З вдячністю за гарно проведений час,
директор центру культури та дозвілля Ю. Карпович

Фото без опису  ?????????»?????° ?????? ?®?»???? ????????????????.  ?????????»?????° ?????? ?®?»???? ????????????????.