Відкрито першу амбулаторію на Дубровиччині

Дата: 19.04.2019 09:41

Новий заклад будівельники звели «з нуля» всього за 4 місяці.

Тут є сучасна лабораторія, кабінет для щеплень, маніпуляційна, кімната для дітей. Передбачене також перебування хворих на денному стаціонарі. Тут працюватимуть два сімейні лікарі, дві медсестри та дві санітарки.

Головний лікар Висоцької амбулаторії Роман Богачик розповів, що медики зможуть обслуговувати дві тисячі жителів з сіл Людинь, Партизанське, Рудня та Золоте.

Зустрічав гостей піснями народний аматорський вокальний ансамбль "Журбина".

«На території Рівненської області проживає майже 53% сільського населення. Тому президентська ініціатива щодо будівництва сучасних амбулаторій з можливостями телемедицини, як ніколи, на часі. На Рівненщині це вже 11-ий такий медзаклад, а в першому півріччі цього року їх буде вже 34», - звернувся до мешканців громади перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Ундір.

Люди тішаться, що в їхньому селі буде амбулаторія.

«Своє є своє, - ділиться враженнями жителька села Марія Іванівна. - Це великий плюс, бо у Висоцьк не завжди виходило їздити, Аж не віриться, що так швидко збудували. Емоції зашкалюють. Дякую усім – сільському голові, обласним депутатам і Президенту за таку ініціативу».

Фото без опису ?????????»?????° ?????? ? ???????µ?????????° ???±?»?°?????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????. ?????????»?????° ?????? ? ???????µ?????????° ???±?»?°?????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.