Майбутнє лісу у твоїх руках

Дата: 30.03.2019 14:35

12 березня Вербівський НВК приєднався до щорічної екологічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Головною метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі та надання можливості учнівській молоді взяти участь у створенні лісів.

У рамках акції на ділянці площею 1,1 га було проведено посадку саджанців сосни звичайної. Посадка лісових культур здійснювалась мечем Колесова. Школярі із задоволенням саджали майбутній ліс, адже в багатьох із них це було перше дерево, посаджене власними руками, з якого незабаром виросте струнка сосна.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису