Посадка лісу

Дата: 29.03.2019 11:30

28 березня 2019 року жителі с. Висоцьк та всі небайдужі прибрали сміття в урочищі «Борок» у с.Висоцьк.

Спочатку Григорій Яцута, головний зберігач фондів, розповів про  історію цього місця. Потім усі дружно прибрали сміття, а згодом розпочали посадку саджанців. Справа йшла швидко та енергійно. Веселий настрій та корисна робота подарували позитивні емоції.

Хочемо висловити найщиріші слова вдячності для директора ДП «Висоцьке лісове господарство» Торчила В. Ф., головного інженера Гури С. А. за надання саджанців, дирекції, педагогічному колективу та учням  Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівникам Висоцької сільської ради, працівникам культури, депутатам, зокрема, Русін Марині Миколаївні та Деревенку Олександру Адамовичу, ПП Деревенку Богдану Трохимовичу за активну участь у зборі сміття та висадці дерев, ПП Пляшко Лідії Гордіївні за смачний обід.

Особлива подяка висловлюється для сім'ї Гловацької Лідії Григорівни за надання техніки (трактора Т-74 "Камаз"), забезпечення чорноземом для саджанців, участь у розчищенні дощової каналізації, окультурення каналу з вул. Підвисоцька до вул. Набережна.Фото без опису

Хай Бог Вам поверне сили сторицею, а з посаджених дерев виросте гарний ліс!!!