День пам'яті Героїв Крут

Дата: 05.02.2019 14:34

29 січня – трагічна сторінка в історії  України. 101 років тому 300 українських студентів вийшли біля села Крути Ніжинського району на Чернігівщині проти більшовицької армії зі Сходу.

В  День пам'яті Героїв Крут,  у Золотинській школі  з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого пройшли такі заходи : виховна година : « Трагедія , подвиг , пам'ять», перегляд відеоролика «Пам'яті тридцяти», книжкова виставка в бібліотеці  "Згадаймо юність, що горіла в Крутах»" .

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.  Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.