Згадуємо героїв Крут
Дата: 29.01.2019 14:04
Кількість переглядів: 356
29 січня ми вшановуємо пам'ять 300 юнаків, що героїчно стали проти 4000-тисячної армії М. Муравйова. Подія ця відбулась рівно 100 років тому, та вовік не згасне спомин про неї. Хто найвідданіше боровся за свою Батьківщину, хто заради неї пішов на вірну смерть?... учні, студенти – цвіт української нації. Вони ніколи не тримали зброї в руках, були дітьми, та знали, за що бились.
У нашій школі не забувають про такі події. 29 січня було проведено лінійку до 100-ї річниці Крутянської битви та вшановано усіх полеглих героїв хвилиною мовчання.
![Фото без опису](https://1.bp.blogspot.com/-q8Pg5iYtm6s/XFCAHmWEkKI/AAAAAAAABpM/xaymuP0AcScX4XY5LMQN_1Kfwem-0EWyQCEwYBhgL/s400/0-02-05-40734fe2f17dd7b47a7f5e42ed0f18528578c06f92610c36c761041dafa6a265_a7fc2e2d.jpg)
![Фото без опису](https://2.bp.blogspot.com/-biBqboaNNBI/XFCAJFZ_nDI/AAAAAAAABpI/WGGzRDgCn8Qt45wvQ0EFv4-pNvsqf3fOACEwYBhgL/s400/0-02-05-c9aec58f77a9a283adaa23ef563c57dbd661484aeb2e775754972451a7912b38_f038081a.jpg)
![Фото без опису](https://4.bp.blogspot.com/-1ulVwwyYIu4/XFCAJ6mpBgI/AAAAAAAABpM/ZVEID_jeo1olIGkad3eFEmCGPaCBJuswgCEwYBhgL/s320/0-02-05-f7cf3271fa1a62b18a7c670f219d9bf9ddc08a1b6ee4d0164885d4dd943afb73_e90908f4.jpg)