Рада регіонального розвитку

Дата: 30.11.2018 23:33

Фото без описуНа ній підсумовують результати роботи за останні чотири роки, а також визначать стратегію розвитку до 2021 року

На заході зібралися 400 лідерів області, серед яких народні депутати, очільники області, міст та сіл, медики та освітяни, представники бізнесу, духовні і громадські діячі.

На раді регіонального розвитку представляла Висоцьку сільську раду – сільський голова – Гура Людмила Федорівна.

Відкрив засідання Ради голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який презентував важливі проекти, що реалізуються в області з початком найуспішнішої реформи – децентралізації:

«Сьогодні ми продовжили роботу Ради регіонального розвитку – заходу, що розпочав кілька тижнів тому Президент України.

Ми підняли трохи статистики. Хочу щоб і ви подивились.

Фінансова децентралізація дала можливість зосередити значні ресурси для розвитку соціальної сфери та інфраструктури. Для прикладу: якщо у 2016 році на Рівненщині було використано 99 млн. грн. коштів Державного фонду регіонального розвитку,

у 2017 році – 124 млн. грн.,

у 2018 році на реалізацію 27-ми соціально значимих проектів області передбачено 215 млн. грн.

А ще додамо сюди спрямовані кошти з обласного і місцевих бюджетів і ось вже маємо ще більший результат.

Завдяки цьому, лише як приклад, за всі роки незалежності в області було збудовано та реконструйовано 26 шкіл, із них 13 – за останні три роки».

Чверть населення Рівненщини добровільно першими повірили в об’єднання. У тих, хто перейшов на прямі взаємовідносини з держбюджетом, загальний фінансовий ресурс збільшився у 3-6 разів.