Найспортивніші школярі району - учні Висоцької ЗОШ

Дата: 12.10.2018 15:25

Фото без опису02 жовтня стадіон "Горинь" (що у місті Дубровиця) зібрав силу-силенну юнаків та юнок, які приїхали поборотися за спортивну першість з бігу, метанні м'яча, штовханні ядра та стрибках у довжину з розбігу. Наша ж школа тогоріч виборола ПЕРШЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ у загальній спартакіаді школярів Дубровиччини. Тому сьогодні серед лідерів знову були височани! І хто б що не казав, а наша альма-матер не лише багата всезнайками, а й легкоатлетами, баскетболістами, футболістами, волейболістами... Загалом, перелік чималий:
100 метрів - Самко Ірина (11 клас), почесне ІІ місце;
200 метрів - Кухар Дарина (11 клас), почесне І місце;
200 метрів - Костючек Ольга (10 клас), почесне ІІІ місце;
400 метрів - Яцута Тетяна (10 клас), почесне ІІ місце;
800 метрів - Опанасик Марія (10 клас), почесне І місце;
1500 метрів - Козік Мирослава (8 клас), почесне І місце;
1500 метрів - Дуля Володимир (11 клас), почесне ІІ місце;
1500 метрів - Клименко Владислав (11 клас), почесне ІІІ місце.Фото без опису
У естафеті 4 по 100 метрів наші спортсменки здобули перше місце з відмінним результатом (Опанасик Марія - старт, Кухар Дарина, Яцута Тетяна, Самко Ірина - фініш). Хлопці посіли восьму сходинку, добре себе проявивши (Русін Назарій - старт, Чайковський Олександр, Клименко Владислав, Дуля Володимир - фініш).
Дівчатка, що штовхали ядро приємно здивували результатом усіх тренерів та суддів району! Маємо такі успіхи:
І місце - Хуторна Інна (10 клас);
ІІ місце - Макаревич Оксана (10 клас).
Чудово проявили себе й ті, хто вдало стрибнув.
І місце - Берестень Богдана (9 клас).

Емоції незабутні, день чудовий, погода сприятлива, фото щирі. Чого ще можна додати? Дякуємо нашому тренеру - Сабану А.Р., дякуємо усім, хто тримав за нас кулачки! І просимо підтримки й сприяння від тих, хто ще досі байдужий.Ми Є Сила!??

Кухар Дарина, учениця 11 класу