Свято Першого Дзвоника, веселий квест та інші цікавинки у Людинській школі

Дата: 06.09.2018 09:53

Фото без описуБагато нового та цікавого чекало школярів у Людинській школі на початку навчального року. І хоча ранок розпочався традиційною лінійкою та попереду було ще багато сюрпризів. На святковій лінійці усі школярі привітали маленьких першокласників, а їх цього року у нас -  23! З вітальним словом до них звернулись: директор школи Серко М.М. та виконуюча обов’язки завідувача сектору освіти, молоді та спорту Постоєва С.М. Батьки першачків підготували для них солодкі подаруночки.
Після того, як пролунав Перший дзвоник, для усіх школярів розпочався Перший урок у формі квесту під загальною темою «Школа моєї мрії». Кожен клас мав свій маршрут. Виконавши завдання на кожній зупинці, команда  отримувала  частинку пазла. Для учнів 1-4 класів було підготовлено чотири зупинки: «Спортзал», «Бібліотека», «Гардероб» та «Їдальня», а от для учнів 5-11 класів завдання були складніші. На зупинці «Цікава біологія» школярів зустрічала Янковська Жанна Михайлівна із цікавими завданнями про корисні рослини, а на зупинці «Юний художник» Мисько Ліза Дмитрівна перевіряла командний дух класу, даючи можливість усім проявити свою творчісФото без описуть. Не менш цікавою була зупинка «Стежками географії», де  Альона Миколаївна пропонувала учням зібрати валізи у подорож до моря та у гори, на зупинці «Літературними стежками» Пляшко Марія Михайлівна та Мисько Надія Михайлівна підготували цікаві літературні завдання. Та найцікавішою для дітей виявилася зупинка «Юний хімік», де Щур Оксана Вікторівна проводила досліди із «Кола-Колою» та різними побутовими предметами. Коли всі завдання було виконано,  школярі збирали пазли. А на завершення усі учні школи створили «Колаж мрій».
День пройшов весело та цікаво ! Сподіваюся, що весь навчальний рік буде таким чудовим!
ЗДВР, Котяй Л.Г.