Святкування Дня молоді

Дата: 25.06.2018 15:04

24 червня 2018 року в Україні святкують День молоді. Це святовстановлене в 1994 році Указом президента України № 323/94 за ініціативою молодіжних об'єднань і організацій. У багатьох містах нашої країни в цей день проходять фестивалі, ярмарки та арт-заходу.

Не обминули святкові заходи і населені пункти нашої громади.

Так, зокрема у Висоцьку було проведено конкурсно-розважальну прграму "Весело бути молодим", конкурс малюнків "Молодь проти наркотиків", виставку-досьє "Кумири молодих", книжкову виставку "Незрівняний молоді час", літні тераси читання "Літо, книга і я - друзі"

У Вербівці було організовано квест "Молоді та спритні", книжкову виставку "Цікавості сучасної молоді"

Руднянська ПШБ запросила до перегляду цікавої літератури "Незрівняний молодості час"