Святкування Дня матері у Руднянському СК

Дата: 15.05.2018 11:43

Фото без описуТравень - місяць квітів і свят. Одним із найдушевніших і найтепліших є День матері. Вже  традиційним стало святкування цього свята і в с. Рудня. Цього року ми відзначили це свято 13-го травня. Це приємний привід для того, щоб звернутися до наших    мам із щирими словами, а учасники художньої самодіяльності привітали всіх жінок с. Рудня святковим концертом. Де були і теплі вітання ведучої свята Вікторії Горбачевської та маленьких учасників,  пісні, які подарував вокальний колектив  с. Рудня, танці, виступ драматичного колективу. В концерті взяла участь зав. клубом            с. Людинь Таїса Яцута. Свою шану та повагу до матерів намагалися передати в кожному слові, в кожній пісні, у кожному русі. Тут звучали слова вдячності і трепетної любові, святково прикрашена зала була наповнена теплом та ласкою усміхнених поглядів матерів, чистотою та щирістю глядацьких емоцій. З вітальним словом до жінок звернулася староста села Нідія Іванівна Янковська.
Цього дня ми від усієї душі вітали дорогих мам з їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей їх нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Зав.клубом с.Рудня М.Янковська