Висоцька територіальна громада вже вдруге долучилася до Всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською»!!!

Дата: 23.09.2024 09:45

Жителі села Висоцьк активно долучилися до Всеукраїнського проекту «Вільні читають українською». У сектор освіти, культури, молоді та спорту мешканці принесли цікаві та сучасні книги українською мовою. Щиро дякуємо дарувальникам книг за активну життєву позицію та книги для Донеччини.

20 вересня ці книги були надіслані на управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, з метою підтримки психоемоційного стану людей, які знаходяться під обстрілами без світла та Інтернету.

Щиро дякуємо свідомим громадянам за надану літературу - «Нація освічених переможе!».