Дитячий майданчик від Віктора Мялика для вихованців ЗДО "Берізка"

Дата: 08.07.2024 21:29

Діти – це наше майбутнє, продовження роду та Держави. І дуже приємно розуміти, що у такий нелегкий час є люди, які дбають про щасливе та змістовне дитинство.

У селі Людинь відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика. Подарував малечі дитячий майданчик - народний депутат України Віктор М`ялик. Відтепер будні вихованців Людинського ЗДО проходитимуть змістовніше та веселіше. Це дійсно щастя для діток.

Щиру вдячність Віктору М`ялику за щасливе дитинство для діток висловлюють педагоги Людинського ЗДО, батьки, жителі села і, звичайно, дітки. Слова вдячності линуть Віктору Кузіну та всім причетним до облаштування майданчика. Дякуємо за турботу про дітей у такий нелегкий час.

Нехай Господь дарує Вам міцне здоров`я, а добро повертається сторицею.

Все буде Україна!!!

ПЕРЕМОЖЕМО!!!