Про загибель Захисника України - Твардовського Сергія Миколайовича

Дата: 24.05.2024 10:26

Чорний невимовний біль від гіркої втрати проймає наші серця і сковує душі, стало відомо, що на фронті загинув наш земляк – Твардовський Сергій Миколайович, житель села Вербівка, 1980 року народження в Донецькій області.

Наш Герой поповнив лави небесного війська. Війна забирає найкращих. Він був великим патріотом своєї країни. В його серці завжди була Україна. Мужній воїн захищав Україну і кожного з нас.

Невимовно важко на душі. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям. Дай Вам, Боже, сили пережити таке горе. Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить пустку в серцях рідних.

Низький уклін українським воїнам-захисникам! Навіки будемо пам’ятати їх мужність і подвиг, проявлені в боротьбі з російським агресором. Кожна втрата для громади – це величезний біль. Гинуть найкращі – справжні патріоти своєї країни.

Вічна пам'ять, вдячність і слава загиблому Герою України, який віддав своє життя за мирне майбутнє кожного з нас.

Царство небесне!

Про час зустрічі кортежу з тілом Захисника України повідомимо згодом.